Výroba klíčů

Vyrábíme klíče k Bytům, Autům, Trezorům, poštovním schránkám,...dozické, tvarové,patentní,tříhrané OS1. Jsme servisní středisko pro klíče FAB, EVVA, Mul-T-Lock, GUARD , Ronis a aj. .hobes, cisa, titan, cr, tokoz, abus, elzet, ge-ge. Čipujeme a vyrábíme autoklíče Ford, Škoda, VW - Audi,Seat,Pasat, japonské,italské,francouzské značky, / aj.! / + klíče CONSTRUCT.

Zámečnická pohotovost

NONSTOP zámečnická pohotovost PRAHA A OKOLÍ Vám pomůže vyřešit u BYTŮ -AUT -TREZORŮ zabouchnuté a zamčené dveře, opravu zámků, ztrátu klíčů, montáže zámků, a závor, výměny vložek. Poradíme si téměř se vším co souvisí se zámky a klíči. Volejte kdykoliv. Rychlý dojezd - pobočky v každém obvodu Prahy.
 

Poštovní schánky, trezory

Trezory, sejfy, trezory na zbraně, archivační skříně, poštovní schránky. Trezory jsou certifikovány dle ČSN EN 1143-1 akreditovanými certifikačními kancelářemi.Veškeré trezory splňují a jsou zařazeny do bezpečnostních tříd. Trezory mohou být postaveny do prostoru s možností ukotvení k podlaze či zdi, nebo mohou být přímo zazděny. Na všechny trezory, sejfy a skříně na zbraně poskytujeme záruční i pozáruční servis. Zajišťujeme servis trezorů po celé ČR 24 hodin denně.

Image

Zámečnictví Key servis Seo servis Zámečnictví Key servis Toplink - katalog odkazů Katalog web stránek Webatlas.cz optimalizace PageRank.cz Odkaz.přidat.eu European web valid Website Analysis
Pridat.eu